Adam & Eve

From

Duration

Tour Type

Vendndodhja
Hoteli ndodhet rreth 45 km në lindje të kryeqytetit të provincës Antalia në Kopshtin e Belekut. Është vetëm 10 minuta në këmbë nga qendra e Belekut, me restorantet, baret dhe pazaret e tij. Aty pranë ka edhe një plazh me rërë. Teatri Antik Aspendos është rreth një makinë 40-minuta larg.
Objektet
Hoteli është ndërtuar në vitin 2006. Akomodimi përfshin gjithsej 497 dhoma. Këto janë të shpërndara në një ndërtesë kryesore dhe 24 ndërtesa ngjitur. Janë gjithsej 24 vila/shtëpi. Në ambientet me ajër të kondicionuar, mysafirët janë të mirëpritur në zonën e pritjes me recepsion 24-orësh dhe një shërbim 24-orësh check-in/check-out. Katet individuale janë të arritshme nëpërmjet ashensorit ose shkallëve. Pajisjet përfshijnë një tualet, një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel në zonat publike i lejon udhëtarët të qëndrojnë të lidhur. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në hotel janë një restorant, një zonë ngrënieje, një dhomë mëngjesi, një kafene dhe një bar. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Arsyet e akomodimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Veçoritë shtesë në krijimin përfshijnë një stendë gazetash dhe një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e hotelit. Shërbimet dhe lehtësitë e disponueshme përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, asistencë mjekësore, shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një parukeri. Leksionet, prezantimet ose takimet mund të mbahen në një nga 17 sallat e konferencave.
Dhomat
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore, sallon, kuzhine dhe tualet. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Dhomat kanë një krevat dopio ose një krevat king-size. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevatet janë në dispozicion për mysafirët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Aneks kuzhine është e pajisur me një stacion çaj / kafe. Qasja në internet, një telefon, një TV dhe WiFi shtojnë komoditetin e pushimeve. Në secilën nga dhomat vendosen pantofla. Dhomat e përshtatshme për akses me karrige me rrota mund të rezervohen. Banjat kanë një dush, një vaskë dhe një vaskë të nxehtë. Për përdorim të përditshëm ofrohen tharëse flokësh, pasqyrë kotësie dhe rroba banjo. Mund të rezervohen edhe banjot me akses për karriget me rrota. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
Sport/Argëtim
Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Shumëllojshmëria ofrohet nga gamën e gjerë të aktiviteteve sportive të ofruara në akomodim, për shembull tenis, volejboll plazhi, volejboll, basketboll dhe golf. Udhëtarët në objekt mund të zgjedhin nga një sërë opsionesh për sportet ujore, të tilla si rrëshqitje në ajër, shëtitje me varkë me vozis, kanoe, vela, katamaraning, gjimnastikë në ujë dhe aquafit, ose me pagesë, ski në ujë, jet ski, shëtitje me varkë me motor, shëtitje me varkë banane dhe zhytje. Hoteli ofron mundësi të shumta sportive të brendshme, me aktivitete të tilla si palestër, pingpong, badminton, bilardo, shigjeta, kungull, joga, gjimnastikë, gjimnastikë dhe hendboll, ose me pagesë, bowling. Akomodimi ofron opsione të ndryshme Wellness, duke përfshirë një sauna, një banjë me avull, një hamami, një sallon bukurie dhe një dhomë me diell, ose me pagesë, një spa dhe trajtime masazhi. Opsione dhe shërbime të tjera përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë.
Ushqimet
Opsionet Catering në dispozicion në krijimin përfshijnë gjysmë bordi dhe gjithëpërfshirëse. Ushqimet e disponueshme përfshijnë mëngjes, drekë dhe darkë. Stafi është gjithashtu i lumtur për të ofruar kuzhinë të veçantë diete. Për më tepër, janë në dispozicion opsione të veçanta ushqimi dhe ushqime. Pijet janë të përfshira në çmim për mysafirët. Ofrohen pije dhe pije alkoolike pa alkool.
Pagesa
Në hotel pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: American Express, VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,