Adalya Resort & Spa (16+)

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin Evrenseki, 10 km nga Side dhe 65 km nga aeroporti Antalisë.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 210 në dy ndërtesa. Dhoma standarde (30m², një dhomë gjumi me krevat francez + një shtrat të vetëm dhe një banjo, max.3pax), Dhoma familjare (55m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, maksimumi 4pax) dhe 2 dhoma për personat me aftësi të kufizuara . Dhomat kanë banjo private me vaskë dhe dush, tharëse flokësh, sistem me ndarje të ndarë, telefon direkt, mini bar (pije freskuese dhe ujë të rimbushura çdo ditë) , kafe dhe çaj, arkë (pagesë shtesë), TV LCD me programe satelitore, ballkon.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All inclusive – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, dreke, darke, snacks gjate ditës dhe gjatë natës, , të të gjitha pijet standarde nga importi lokale alkoolike dhe jo alkoolike, mini bar ujë dhe pije të freskëta, A’la Carte restoranet me rezervim paraprak dhe njëherë gjatë qëndrimit, Beach bar nga 10:00 – 18:00, akullore pasdite. Nuk përfshihen: pije të speciale nga importi, verërat speciale, verërat nga importi, pije energjike, pijet në shishe, shërbimi në dhomë.

   

 • Përmbajtja:

  Restorant kryesor për bufe të hapur, Restorant A’la Carte -Tugra -Turkisht kuzhinë, Steak House, bare rreth kompleksit të hotelit. Mjeku, babysitting, lavanderi dhe pastrim kimik, zona tregtare, telefon, faks, internet cafe dhe lojëra kompjuterike, Rent a Car janë pagesë shtesë. Lidhja WI-FI në internet në të gjith hotelin është pa pagesë.

   

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit, me rërë, me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park, fusha tenisi, basketboll, gjimnastikë, volejboll plazhi, banjë turke, sauna, dhomë me avull, Jacuzzi. Me pagesë shtesë janë: sportet e ujit, reflektor për fushën e tenisit, bowling, bilardo, të gjitha masazhet dhe trajtimet në qendrën e SPA.
  Programet argëtuese gjatë ditës nga pishina dhe në plazh, gara, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 4-12 vjeç me programe speciale gjatë ditës dhe në mbrëmje.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,