Adalya Ocean Deluxe

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin Evrenseki, 10 km nga Side dhe 65 km nga aeroporti Antalisë.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 382 në tri ndërtesa. Dhoma standarde (30m², një dhomë gjumi me krevat francez + një shtrat të vetëm dhe një banjo, max.2 + 2pax), Dhoma familjare (55m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max.4pax). Dhomat janë me pamje pjesërisht e detit, pamje nga deti dhe pamje të tokës, me banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror të ajrit të kondicionuar që punon për shkak të kushteve të motit, telefon direkt, mini bar (pije freskuese dhe birrë rimbushur çdo ditë), kettle, kafe dhe çaj, arkë, LCD TV me programe satelitore, ballkon.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All inclusive – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, dreke, darke, snacks gjate dites dhe gjatë natës vonë, 24 orë shërbimi me ushqim dhe pije, të të gjitha pijet standarde nga importi lokale alkoolike dhe jo alkoolike, mini bar në dhomë,A’la Carte restoranet me rezervim paraprak dhe njëherë gjatë qëndrimit, akullore gjatë ditës, Beach bar nga 10:00 – 18:00. Nuk përfshihen: pije të speciale nga importi, verërat speciale, verërat nga importi, pije energjike, pijet në shishe,shërbimi në dhomë.

   

 • Përmbajtja:

  Restorant kryesor për bufe të hapur, Restorantet e A’la Carte – Ristorante La Vela-Kuzhina italiane, Cevahir-Kuzhina turke, Dolphin – Ushqim deti dhe Picante-Kuzhina meksikane, Barbique A’la Carte, bare rreth hotelit kompleks. Mjeku, babysitting, lavanderi dhe pastrim kimik, zona tregtare, telefon, faks, internet caffe dhe lojëra kompjuterike, Rent a Car janë me pagesë shtesë. Lidhja WI-FI në internet në Lobby dhe në zonën e pishinës është pa pagesë.

   

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit, me rërë, me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park, fusha tenisi, basketboll, gjimnastikë, volejboll plazhi, banjë turke, sauna, dhomë me avull, Jacuzzi. Me pagesë shtesë janë: sportet e ujit, reflektor për tenis, bowling, bilardo, të gjitha masazhet dhe trajtimet në qendrën e SPA.
  Programet argëtuese gjatë ditës nga pishina dhe në plazh, gara, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 4-12 vjeç me programe speciale gjatë ditës dhe në mbrëmje.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,