Adalya Elite Lara

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në Lara regjionin,15 km nga qendra e qytetit, 10 km nga aeroporti i Antalisë.

   

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 606 dhoma. Standard dhoma (31m², një dhome gjumi me krevat francez dhe nje krevat single, një banjo, max.2 + 2pax); dhoma Familjare (36m², dy dhoma gjumi me derë ndarëse, një banjo, max.4pax), disa dhoma për personat me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat janë me banjo private me dush, tharëse flokësh,VRV sistem qendror të klimatizimit, telefon me dalje direkte, mini bar (ujë dhe pije të freskëta, birrë rimbushen çdo ditë), set për çaj dhe kafe, arkë, LCD TV satelitor dhe kanale muzikore, dysheme me laminat, ballkon.

   

   

 • Shërbimi:

  Ultra All inclusive – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, dreke, darke, ushqim te lehte gjate dites dhe gjatë natës të vonë, 24 orë shërbimi me ushqim dhe pije, të të gjitha pijet standarde nga importi lokale alkoolike dhe jo alkoolike, mini bar ujë dhe pije të freskëta, birrë rimbushen çdo ditë, akullore pasdite, A’la Carte restorantet me rezervim paraprak. Nuk përfshihen: pije të speciale nga importi, verërat speciale, verërat nga importi, pije energjike, pijet në shishe, , shërbimi në dhomë.

   

 • Përmbajtja:

  Restoranti kryesor me byfe të hapur A’la Carte restorantet – A’la Carte: kuzhina turke, kuzhinë meksikane dhe kuzhinë italiane, kuzhinë e Lindjes së Largët, bare përgjate kompleksit të hotelit. Me pagesë janë: mjeku, larja rrobash dhe hekurosja, kujdestari fëmijëve, floktari, telefon, faks, interneti, qendra tregtare, rent a car. WI – FI internet është pa pagesë në vendet publike rreth hotelit.

   

 • Plazhi:

  Hoteli posedon plazhin me rërë dhe guralecë, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë. Pavionet private janë me rezervim paraprak dhe pagesë.

   

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishinat e jashtme dhe të mbrendshme për të rriturit dhe fëmijë, Aqua Park, fusha tenisi, banjë Turke, sauna, Jacuzzii, banjo me avull, ping pong, volejboll plazhi , basketboll, sporte me mjete jo të motorizuara të ujit, gjimnastikë, banjo turke, sauna, dhomë me avull, Jacuzzi janë pa pagesë. Me pagesë: sportet e ujit me mjete te motorizuar, ndriqimi per terent e tenisit, bowling, bilardo, të gjitha masazhet dhe trajtimet në qendër SPA.
  Programet argëtuese gjatë ditës, gara pranë pishinës dhe në plazh, në mbrëmje show programe. Mini klube për fëmijë nga mosha 4 – 12 vjet, me programe të veçanta gjatë ditës dhe në mbrëmje.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,