Adalya Artside

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin Evrenseki, 10 km nga Side dhe 65 km nga aeroporti Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 417 në tri ndërtesa. Dhoma standarde (29m², një dhomë gjumi me krevat francez + një shtrat të vetëm + divan, dhe një banjo, max.2 + 1pax), dhoma standarde me krevat marinari (32m², një dhomë më të madhe me krevat francez + krevate marinari për fëmijë, , max.2 + 2pax), Dhoma me derë lidhëse (57m², dy dhoma gjumi me dyer ndermjet, nje banjo, maksimumi 4pax) dhe 2 dhoma per personat me aftesi te kufizuara. Të gjitha dhomat kanë banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem të ndarë me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar (pije freskuese pas mbërritjes, më vonë ujë mineral dhe ujë të rimbushur çdo ditë) kettle, arkë (pagesë shtesë), LCD TV me programe satelitore, lidhje interneti WI-FI, ballkon.

 • Shërbimi:

  Ultra All inclusive – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, dreke, darke, snacks gjate dites dhe gjatë natës deri në ora 07:00 në mëngjes, të gjitha pijet standarde nga importi lokale alkoolike dhe jo alkoolike, A’la carte restorantet me rezervim paraprak dhe njëherë gjatë qëndrimit, akullore gjatë ditës, Beach snack bar nga 10:00 – 18:00. Nuk përfshihen: pije të speciale nga importi, verërat speciale, verërat nga importi, pije energjike, pijet në shishe, shërbimi në dhomë, të gjitha pijet ne disko.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park, fusha tenisi, basketboll, gjimnastikë, volejboll plazhi, banjë turke, sauna, dhomë me avull, Jacuzzi. Me pagesë shtesë janë: sportet e ujit, reflektor për tenis, bowling, bilardo, të gjitha masazhet dhe trajtimet në qendrën e SPA.
  Programet argëtuese gjatë ditës nga pishina dhe në plazh, gara, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 4-12 vjeç me programe speciale gjatë ditës dhe në mbrëmje.

 • Plazhi:

  Plazhi i hotelit 300m larg, me rërë, me shtretër dielli, cadra dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë.

 • Përmbajtja:

  Restorant kryesor për bufe të hapur, Restorante A’la Carte-kuzhinë italiane, kuzhinë turke, ushqim deti, BBQ dhe kineze, bar plazhi 10:00-18:00, bare rreth kompleksit të hotelit. Mjeku, babysitting, lavanderi dhe pastrim kimik, zona tregtare, telefon, faks, internet qoshe dhe lojëra kompjuterike, me qira një makinë janë pagesë shtesë. Lidhja WI-FI në internet në Lob dhe në zonën e pishinës është pa pagesë.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,