Dream World Resort & Spa

From

Duration

Tour Type

 • Pozita:

  Hoteli është i vendosur në rajonin Kumkoy, 6 km nga Side dhe 65 km nga aeroporti Antalisë.

 • Vendosja:

  Hoteli posedon gjithsej 241. Dhomat standarde (30m², një dhomë gjumi, një banjo, max.3 + 1pax), Dhoma familjare (40m², dy dhoma gjumi me dyer në mes, një banjo, max.4pax), dhoma familjare duplex (40m2, një dhomë gjumi në kat me derë ndarëse,një banjo, max.4pax). Dhomat kanë banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar, telefon me dalje direkte, mini bar (ujë dhe ujë minerali rimbushur çdo ditë), arkë (pagesë shtesë), parket laminat, LCD TV me programe satelitore, ballkon .

 • Shërbimi:

  All inclusive – bufe i hapur për mëngjes, mëngjes i vonëshëm, drekë, cake pasdite, biskota, ushqime, darkë, darkë natën vonë, pije alkoolike dhe joalkoolike lokale nga ora 10.00 deri 24.00, mini bar në dhomat, akullore gjatë orëve të caktuara, Restorantet e A’la Carte me rezervim paraprak dhe vetëm një gjatë qëndrimit, Snack bar në plazh nga ora 10.00 – 17.30, akullore gjatë disa orëve të caktuara. Nuk përfshihen: pije të importuara, të gjitha verërat në shishe vendore dhe të importuara, shampanjë e importuar, kafe turke, lëngje frutash të freskëta, pije në Disco club, shërbim në dhomë.

 • Sporti dhe Argëtimi:

  Pishina të hapura dhe të brendshme për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park, fusha tenisi, basketboll, gjimnastikë, volejboll plazhi, banjë turke, sauna, dhomë me avull, Jacuzzi. Me pagesë shtesë janë: sportet e ujit, reflektor për tenis, bowling, bilardo, të gjitha masazhet dhe trajtimet në qendrën e SPA.
  Programet argëtuese gjatë ditës nga pishina dhe në plazh, gara, në mbrëmje tregojnë programe. Mini klub për fëmijë nga 4-12 vjeç me programe speciale gjatë ditës dhe në mbrëmje.

 • Plazhi:

  Plazhi privat i hotelit, 750m nga hoteli, me rërë, me shtretër dielli, ombrellë dielli dhe peshqir plazhi pa pagesë. Ka transport të organizuar për në plazh nga hoteli.

 • Përmbajtja:

  Restorant kryesor për bufe të hapur, Lobi, Pool dhe Beach bare. Mjeku, babysitting, lavanderi dhe pastrim kimik, zona tregtare, telefon, faks, internet qoshe dhe lojëra kompjuterike, Rent a Car janë pagesë shtesë. Lidhja WI-FI në internet në zonën e Lobit është pa pagesë.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,