IC Hotels Residence

From

Duration

Tour Type

Rreth IC Hotels Residence

Objektet

Akomodimi për mysafirë përbëhet nga 44 dhoma. Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për mysafirët. Shërbimet dhe objektet në hotel përfshijnë një restorant, një zonë ngrënieje, një kafene, një bar, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim lavanderie dhe një parukeri. Qasja në internet pa tel në zonat publike i lejon udhëtarët të qëndrojnë të lidhur. Objektet tregtare janë gjithashtu në dispozicion. Ekziston edhe një kopsht. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e hotelit.

Dhomat

Dhomat kanë ajër të kondicionuar, një kuzhinë dhe një banjo. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Njësitë e akomodimit me qilima të shfaqë një krevat dopio. Dhomat e gjumit të veçanta mund të rezervohen opsionalisht. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Mysafirët do të gjejnë gjithashtu një mini frigorifer të përfshirë si standard. Qasja në internet, një telefon, një TV dhe WiFi (pa pagesë shtesë) shtojnë komoditetin e pushimeve. Mysafirët do të gjejnë edhe pantofla në dhomat e tyre. Banjat janë të pajisura me dush, vaskë dhe vaskë të nxehtë. Një tharëse flokësh dhe bathrobes janë në dispozicion për përdorim të përditshëm. Akomodimi ofron dhoma familjare dhe dhoma jo duhanpirëse.

Sport/Argëtim

Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një tarracë, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Shumëllojshmëria ofrohet nga gamën e gjerë të aktiviteteve sportive të ofruara në institucion, për shembull tenisi, volejbolli në plazh, golf i çmendur dhe gjuajtje me hark. Të apasionuarit pas sporteve ujore mund të shijojnë rrëshqitje në ajër, kanoe dhe aquafit. Hoteli ofron një gamë të gjerë aktivitetesh sportive të brendshme, për shembull palestër, pingpong, kungull dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo dhe bowling. Akomodimi ofron opsione të ndryshme Wellness, duke përfshirë një spa, një sauna, një banjë me avull dhe një hamami, ose me pagesë, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Opsione dhe shërbime të tjera përfshijnë muzikë live, një disko dhe një klub nate. E drejta e autorit GIATA 2004 – 2017. Shumëgjuhëshe, mundësuar nga www.giata. com për klientin nr. 125125

Ushqimet

Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Mysafirët mund të zgjedhin të rezervojnë opsione të tilla si mëngjes, drekë ose darkë. Ndërtesa ofron gjithashtu ushqime të lehta. Ofrohen pije dhe pije alkoolike pa alkool.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Informacionet

  Max Guests

  16

  Min Age

  1

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,