Turan Prince

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja
  Ky hotel elegant, i klasit luksoz ndodhet në lagjen Colakli të qytetit, drejtpërdrejt pranë plazhit të bukur lokal me guralecë/rërë. Qyteti i Side me shumë vendet e tij tregtare dhe argëtuese është 12 km nga hoteli dhe është 100 km nga vendpushimi më i afërt i skive, si dhe vetëm 5 km nga një përzgjedhje e klubeve të natës. Aeroporti i Antalias është 50 km larg dhe lidhjet me rrjetin e transportit ndodhen drejtpërdrejt përballë hotelit.
 • Objektet
  Kompleksi është ndërtuar në vitin 2004. Kompleksi u ofron mysafirëve gjithsej 380 dhoma. Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për udhëtarët. Shumica e kateve janë të aksesueshme me ashensor. Pajisjet përfshijnë një tualet, një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel në vende publike (pa pagesë shtesë) i lejon mysafirët të qëndrojnë të lidhur. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në akomodim janë një restorant, një kafene, një bar dhe një pijetore. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Baza e hotelit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në kompleks përfshijnë një stendë gazetash, një dhomë TV dhe një sallë lojrash. Ata që vijnë me automjetet e tyre mund t’i lënë në parkingun e kompleksit. Shërbimet shtesë përfshijnë një shërbim të kujdesit për fëmijët, ndihmë mjekësore, një shërbim lavanderie dhe një parukeri.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore dhe banjo. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Dhomat me qilim kanë një krevat dopio dhe një divan krevat. Krevatet janë të disponueshme për udhëtarët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Karakteristikat shtesë përfshijnë një mini frigorifer dhe një stacion çaji/kafeje. Qasja në internet, një telefon, një TV dhe WiFi shtojnë komoditetin e pushimeve. Në secilën nga dhomat vendosen pantofla. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh dhe bathrobes janë dhënë për përdorim të përditshëm. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Shumëllojshmëria ofrohet nga një gamë e gjerë e aktiviteteve sportive të ofruara në akomodim, për shembull tenisi, bocce, volejboll plazhi, basketboll dhe gjuajtje me hark. Mysafirët në hotel mund të zgjedhin nga një sërë opsionesh sportesh ujore, të tilla si shëtitje me varkë me vozitje, kanoe, lundrim dhe aquafit, ose me pagesë, ski në ujë, rrëshqitje në ajër, ski jet, shëtitje me varkë me motor, shëtitje me varkë me banane dhe zhytje. Kompleksi ofron një gamë të gjerë aktivitetesh sportive të brendshme, për shembull palestër, pingpong, shigjeta, gjimnastikë dhe gjimnastikë, ose me pagesë, bilardo dhe bowling. Kompleksi ofron një sërë shërbimesh në zonën e Wellness, të tilla si një spa, një sauna, një banjë me avull, një hamami, një sallon bukurie dhe një dhomë me diell, dhe me një tarifë shtesë, trajtime masazhi. Opsione dhe shërbime të tjera përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë. =
 • Ushqimet
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Ushqimet e disponueshme përfshijnë mëngjes, drekë dhe darkë. Kuzhina speciale dietetike dhe enët vegjetariane mund të përgatiten sipas kërkesës. Snacks mund të jenë të gëzuar në strehim. Gatimi në shfaqje është një tërheqje e veçantë. Pijet janë të përfshira në çmim për udhëtarët. Opsionet përfshijnë pije pa alkool dhe pije alkoolike.
 • Pagesa
  Në hotel pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,