Bella Resort Hotels & Spa

From

Duration

Tour Type

 • Vendndodhja
  Ky hotel tërheqës ndodhet pikërisht pranë plazhit. Në afërsi, ka shumë mundësi për blerje, si dhe restorante, klube nate dhe bare. Qendra e qytetit mund të arrihet brenda 20 minutash. Aeroporti i Antalias ndodhet rreth 55 km nga ky hotel plazhi.
 • Objektet
  Hoteli është ndërtuar në vitin 2001. Mysafirët mund të ndihen si në shtëpinë e tyre në një nga 251 dhomat. Një holl dhe një pritje janë në dispozicion për udhëtarët. Shumica e kateve mund të arrihen me ashensor. Pajisjet përfshijnë një kasafortë dhe një shërbim të këmbimit valutor. Qasja në internet pa tel në vende publike i lejon mysafirët të qëndrojnë të lidhur. Ndër opsionet e kuzhinës të disponueshme në akomodim janë një restorant, një kafene, një bar dhe një pijetore. Dyqane të ndryshme janë në dispozicion, duke përfshirë një supermarket. Baza e themelimit të shfaqë një shesh lojrash dhe një kopsht tërheqës. Karakteristikat shtesë në hotel përfshijnë një dhomë TV dhe një dhomë lojrash. Udhëtarët që vijnë me makinë mund t’i lënë automjetet e tyre në garazh ose në parking. Shërbimet shtesë përfshijnë një shërbim për kujdesin e fëmijëve, një shërbim për kujdesin e fëmijëve, asistencë mjekësore, shërbim në dhomë, një shërbim lavanderie dhe një floktar. Përveç kësaj, ofrohet një transferim. Mysafirët aktivë mund të përdorin shërbimin me qira të biçikletave (me një tarifë) për të eksploruar zonën përreth.
 • Dhomat
  Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner, ngrohje qendrore dhe banjo. Shumica e dhomave kanë një ballkon me pamje për kënaqësinë e mysafirëve. Shumë dhoma kanë pamje nga deti, e cila e përmirëson më tej ambientin. Dhomat me qilim të shfaqë një krevat dopio ose një krevat king size. Dhoma gjumi të veçanta janë gjithashtu në dispozicion. Krevatet janë në dispozicion për mysafirët më të rinj. Një kasafortë dhe një minibar janë gjithashtu në dispozicion. Mysafirët do të gjejnë gjithashtu një mini frigorifer të përfshirë si standard. Një telefon dhe një televizor shtojnë komoditetin e pushimeve. Banjat janë të pajisura me dush dhe vaskë. Një tharëse flokësh mund të gjendet gjithashtu në secilën prej banjove. Dhoma të veçanta familjare janë në dispozicion për familjet me fëmijë.
 • Sport/Argëtim
  Një zhytje freskuese në pishinën e brendshme ose të jashtme është një mënyrë e këndshme për t’u qetësuar në ditët e nxehta. Një rrëshqitje uji ofron argëtim për të gjitha moshat. Një tarracë, loungers dielli dhe cadra janë në dispozicion. Vaska e nxehtë është vendi i përsosur për t’u çlodhur. Ekziston edhe një bar-rostiçeri pranë pishinës. Në akomodim ofrohen një sërë aktivitetesh sportive, të tilla si tenis, bocce, volejboll plazhi, volejboll dhe basketboll, ose me pagesë, çiklizëm/çiklist në mal. Udhëtarët në objekt mund të zgjedhin nga një sërë opsionesh sportesh ujore, si rrëshqitje në ajër dhe aquafit, ose me pagesë, ski në ujë, ski jet, shëtitje me varkë me motor, shëtitje me varkë me vozitje, shëtitje me varkë banane, kanoe, lundrim, katamara dhe zhytje. Hoteli gjithashtu u ofron entuziastëve të sportit një gamë të gjerë aktivitetesh në ambiente të mbyllura, duke përfshirë një palestër, pingpong, bilardo, shigjeta, gjimnastikë dhe gjimnastikë. Akomodimi ofron opsione të ndryshme Wellness, duke përfshirë një sauna, një banjë me avull dhe një hamami, ose me pagesë, një banjë, një sallon bukurie dhe trajtime masazhi. Objektet e kohës së lirë përfshijnë një program argëtimi, muzikë live, një disko, një klub për fëmijë dhe një disko për fëmijë.
 • Ushqimet
  Gjithëpërfshirja është e rezervueshme. Ushqimet e disponueshme përfshijnë mëngjes, drekë dhe darkë. Opsione të veçanta të kuzhinës, të tilla si pjata vegjetariane, ofrohen në ndërmarrje. Hoteli ofron edhe snacks. Shefat e kuzhinës përgatisin specialitete të shijshme gjatë gatimit të spektaklit. Ofrohen pije dhe pije alkoolike pa alkool.
 • Pagesa
  Në akomodim pranohen kartat e mëposhtme të kreditit: VISA dhe MasterCard.

Na Kontaktoni

  Rezultatet e rishikimit

  No reviews yet

  Add a Comment

  Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

  Informacionet

  Max Guests

  10

  Min Age

  Tour Location

  Languages Support

  MASTER TRAVEL

  #Masteryourdestinations, #Masteryourjourney, #Masteryourticket,